Proč je MLM super ?

Určitě jste někdy "potkali" nabídku MLM. Zavrhli jste jí jen proto,že je to MLM? Předem,aniž byste nabídku zkoumali? Báli jste se předsudků - to je letadlo?

Nebudu Vás přesvědčovat - snad jen malé zamyšlení.......

Žák ve škole taky "lítá" ? NE ? Jak to? Vždyť je taky na nejnižším stupni pyramidy - učitelka - ředitel - inspektor - ministr .........

Zákazník v obchodě "lítá" taky. NE ? Jak to ? -prodavačka - vedoucí - majitel obchodu - živnostenský úřad - ministr............

 

Máte-li chuť, pročtěte si 10 pravidel a po jejich přečtení se můžete vrátit k tomuto odkazu, který Vás do možností úspěšného MLM přivede zdarma.

www.zdenka18.openmlm.eu

  1. Registruj se zdarma prostřednictvím odkazu www.zdenka18.openmlm.eu
  2. Vyhledej v menu  OPEN ADVERT - pod hlavičkou
  3. Vygeneruj „Vlastní kód“, vlož jej na své stránky a VYDĚLÁVEJ na zobrazování reklam!
  4. Zadej si reklamu za částku minimálně 120,- Kč (s DPH) a VYDĚLÁVEJ JEŠTĚ VÍC!

 

 

Deset základních pravidel síťového marketingu.

Zapojit se do některého MLM (multilevel marketingu) neboli síťového marketingu může opravdu kdokoli. Může na síťovém marketingu také kdokoli vydělat? To už zdaleka NE!

Síťový marketing je totiž práce jako každá jiná, tedy z hlediska očekávaný výsledek versus vynaložený čas a úsilí.

Jako každá práce, i MLM se musí dělat profesionálně a s úsilím.

Kdo v multilevelu opravdu vydělává všechny ty peníze?

Zajímavý přivýdělek je to téměř pro kohokoli, kdo se po zapojení do MLM nebojí „odmítnutí“ a rychle si zajistí zákazníky ze svého nejbližšího okolí. Opravdu zajímavé a nadstandartní příjmy si pak může vydělat jen ten, kdo dělá multilevel marketing profesionálně a se vší vážností. Plánuje si činnosti a priority, přemýšlí a dělá svému podnikání efektivní marketing. Takový marketing, který mu generuje nové zákazníky i mimo jeho nejbližší okolí. Takový marketing, který mu generuje zájemce o spolupráci a buduje jeho tým.

Úspěšní v multilevel marketingu se drží 10 jednoduchých zásad:

1. Uvědomte si, proč to děláte a věřte tomu.

Co je vaší motivací? Peníze? Osobní a časová svoboda? Vlastní podnikání?

Každý z nás dokáže jenom to, co si sám umí představit“. Stanovujte si cíle, pravidelně! Splnitelné, ale dostatečně ambiciózní. Kontrolujte si jejich splnění. Pokud cíl nesplníte, analyzujte důvody především u sebe. Buďte k sobě upřímní, hodnotíte sami sebe, opravdu jste pro splnění udělali maximum? Co jste pro splnění cílu vykonali?

2. Neustále rozvíjejte svou osobnost.

Aby jste dělali svoji práci profesionálně, je potřeba něco o ní vědět. Jistě by jste nešli k lékaři, který by tvrdil, že vystudoval medicínu a teď již bude jen přijímat pacienty. Dobrý lékař se neustále vzdělává. Čtěte knížky, registrujte se na stránkách souvisejících s vaší profesí, čtěte blogy, choďte na semináře.

Musíte na druhé udělat takový dojem, že stykem s vámi se jejich životy obohatí. Každý zákazník si kupuje především Vás, ne produkt který nabízíte; věřte tomu! Dbejte na to, aby užitková hodnota, kterou jim dáváte, byla větší než hodnota peněz, kterou od nich berete.

O produktu, který prodáváte, musíte být přesvědčeni. Nejlépe ho i sám používat. Využijte každičkou příležitost se komukoliv zmínit, co právě děláte.

2. Mějte pod kontrolou svou kariéru.

Průběžně analyzujte plnění svých dílčích cílů, vedou k směrem k vysněnému cíli? Vytvářejte svůj tým a svoji síťovou strukturu tak, aby jste ji měl/a stále pod kontrolou a byla pro vás finančně co nejefektivnější. Konzultujte svoji kariéru s vaším sponzorem.

4. Důsledně a pravidelně oslovujte nové klienty.

Zpočátku je to nutné, ale brzy se Vám to vyplatí, spousta nových zákazníků se bude ozývat samo. Profesionálové v MLM kombinují veškeré jim dostupné formy marketingu a reklamy: letáčky, katalogy, telefonáty, doporučení, internet, tisková reklama, prezentace pro více lidí apod. Najděte pro Vás ty nejefektivnější, ale snažte se o mix. Oslovujte nové zákazníky opravdu konzistetně, plánovitě a pravidelně. Vytváříte „lavinový efekt“, který se po rozjezdu už bude pohybovat sám.

5. Neustále hledejte nové spolupracovníky.

Opravdu úspěšní v MLM po zhruba jednom roce především řídí tým(y), které vytvořili a vyškolili. Skutečně zajímavé výdělky a kariérní růst přijdou až vytvoříte tým dalších spolupracovníků. S řízením týmu přichází také pasivní příjem. Ač je to často první na co se v MLM upozorňuje, jedná se dlouhou cestu, která stojí úsilí. Následná odměna ale opravdu stojí za to!

6. Školte spolupracovníky až do jejich osamostatně.

To nejcenější ve Vašem MLM podnikání je VÁŠ TÝM. Naučte svoje spolupracovníky propagovat, jednat se zákazníky a vydělávat. Nejlépe jak můžete pomoci svým spolupracovníkům, je umožnit jim, aby sledovali vaši práci tak, jak jste zvyklí ji dělat každý den. Hledejte nové zájemce, inzerujte, telefonujte a dělejte školení pro nováčky. Budujte si váš vlastní tým lidí, kteří tuto práci chtějí dělat naplno. Netolerujte negativismus, nepřátelskost, pomluvy. Takové lidi s klidným svědomím vyškrtněte ze svého listu. Mnohem moudřejší je hledat lidi, kteří tuto práci dělat chtějí než lidi přesvědčovat, aby ji dělali (což je vpodstatě nemožné bez toho aniž oni sami by chtěli se učit a pracovat). Naučte svoje spolupracovníky tvořit týmy a budete brzy nadstandartně odměněni, Váš život se promění!

7. Oceňujte úspěchy každého Vašeho spolupracovníka.

Sami jistě víte, jak vás potěší každý oceněný úspěch.

8. Stýkejte se s úspěšnými a učte se od nich.

Je k tomu co dodat? Chytrému poraď, hloupého....

9. Organizujte pravidelná setkání a prezentace.

Zajistěte pravidelná setkání s lidmi z vašeho týmu. Učte je a učte se od nich. Požadujte z každého setkání konkrétní výstupy. Zhodnotili jste uplynulé období? Naplánovali jste další aktivity? Dotáhli jste dílčí problémy?

10. Vytvářejte týmovou spolupráci.

Jedině efektivně fungující tým Vám přinese pasivní příjem. Týmová práce obohacuje a posiluje.