Plzeň a okolí

 

Tohle není nabídka na spolupráci - je to nabídka služby,která by Vám
mohla prospět. Já osobně jsem začala
spolupracovat s jedním pánem, jehož nabídka služby přesně splňuje mé
představy o tom,co lidé v dnešní době opravdu potřebují.
 A CO TO JE ?
No přece neplatit své těžce vydělané peníze těm, kteří na naší
malé znalosti vydělávají ! V žádném případě nikoho nepodceňuji, ale
také vím,že všichni máme starosti s výdělkem a nezbývá čas na to,
abychom studovali různé nabídky, které nás v životě potkávají.

Sám říká :

Služby finančních zprostředkovatelů nejsou v naší zemi poskytovány v dostatečné kvalitě. Je to dáno zejména tím, že v České republice není trh s poradenskými službami dostatečně regulován a v tomto oboru působí mnoho nekvalifikovaných subjektů. Abych Vám mohl pomoci s případnou optimalizací Vámi využívaných finančních a pojišťovacích produktů, rád bych Vám poskytl co nejsrozumitelnější informace o mně a o mých službách.

V oblasti bankovních služeb Vám například mohu pomoci vyjednat u Vaší banky nižší sazby u hypotéky. Spolupracuji s deseti největšími bankami na našem trhu a mám velmi dobré zkušenosti s vyjednáním nižšího úroku bez nutnosti měnit banku.

V oblasti pojišťovacích služeb spolupracuji s téměř všemi pojišťovnami a umím pomoci s vyjednáním nižší sazby za pojištění majetku. Moje zkušenosti říkají, že například u pojištění aut mým klientům umím vyjednat snížení ročního pojistného až o polovinu při zachování výše krytí škod.

investičním poradenství umím pomoci s vytvořením nebo revizí stávajícího  investičního portfolia      u několika desítek investičních společností. Ve spolupráci s licencovaným obchodníkem s cennými papíry také mohu poradit s přímými investicemi do konkrétních akcií, indexů a komodit.

Mými typickými klienty jsou zejména majitelé a manažeři soukromých firem, kteří oceňují zejména můj pravidelný servis a péči o zdraví rodinných financí. Abyste se mohl/a rozhodnout zda moje služby budou pro Vás přínosné, navrhuji krátké osobní setkání, které je zcela nezávazné a zdarma. Během tohoto setkání Vám podrobně vysvětlím, jak s mými klienty spolupracuji a jakým způsobem jsem honorován.

 


Pokud máte zájem o schůzku - může přijet k Vám domů - sdělte mi prosím Váš telefon,abych mohla dohodnout termín schůzky. Zavolám Vám sama.
Dáváte-li přednost emailu - napište na finance.jistota@gmail.comSeznamte se s osvědčenými a vyzkoušenými principy a koncepty, které Vám pomohou efektivně pracovat s Vašimi penězi.
Zvažte, kolik času strávíte vyděláváním peněz v zaměstnání nebo kolik energie věnujete podnikání. Peníze jsou primárním zhmotněním našeho pracovního úsilí a určitě se vyplatí věnovat jim péči.


Přeji Vám dobré rozhodnutí a hezký den.            Zdeňka Řezaninová