SKRILL - MONEYBOOKERS

Money Bookers SKRILL

 

www.moneybookers.com/app/?rid=14667279

Za co Vám platíme?   Nové zákazníky, které jste doporučili 

Chcete-li obdržet kredit za doporučení, musí zákazník, kterého doporučíte, použít některou ze tří možností popsaných výše.

  • Možnost 1: Prověřujte referenční check box vždy, když posíláte platbu. Když se příjemce smluvně zaváže k potvrzení platby, vy jste automaticky označeni jako jeho doporučující!
  • Možnost 2: Získejte Váš doporučující link, umístěte ho k Vašim kontaktním údajům na Vaší webové stránce nebo ho pošlete přátelům. Jestliže někdo klikne na Váš link a zaregistruje se u Moneybookers, bude automaticky označen za jeho/její doporučující osobu!
  • Možnost 3: Jestli Vaš přítel nepoužil Vaše spojení, Vy můžete být označen jako jeho doporučující také po registraci když on vloží Vaše referenční ID kliknutím na 'Kdo Vás doporučil?' na spojení níže. Tato možnost je k dispozici 14 dní po registraci.
Kolik Vám platíme?   30% z našeho fixního příjmu  

Všechny budoucí poplatky ze všech 'Posílání peněz' Vašimi referenty, zahrnující i poplatky za obchodní platby.
Váš podíl na zisku bude připočítaný k Vášemu Moneybookers účtu káždodenní platbou.
Obchod/soukromí uživatelé: Posílejte Vaše každodenní platby s Moneybookers – a vydělávejte peníze místo toho abyste je platili Vaší bance.
Online obchody: Dvojitá výhoda: přijímejte Moneybookers a zároveň vydělejte peníze doporučováním uživatelů použitím Vašeho referenčního spojení.
Webmasters: Zpeněžte Váš trafik – jenom pro vkládání Moneybookers spojení/banner do Vaší webové stránky!