PAY PAL

Jak založit PayPal účet?

www.paypal.com/cz/mrb/pal=P685X6U6DY3AE            

Registrace na PayPal účtu je jednoduchá.

Zahájíte ji kliknutím na odkaz nahoře.

  1. Zde použijete volbu Sign Up nebo Sign Up Now!
  2. Následuje volba typu účtu. Vybrat si můžete z 3 možností Personal, Premier a Business Account. Na stejné stránce zvolíte zemi, ve které žijete. (například Czech Rebublic) Pokračujte kliknutím na Continue.
  3. Na další stránce vyplníte osobní informace - křestní jméno, příjmení, adresu (Address1 - ulice a číslo popisné, City - město, State/Province/Region - nevyplňujete, Postal Code - PSČ), občanství, telefonní číslo, e-mail adresu, heslo, bezpečnostní otázku a odpověď na ní. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek), protože PayPal neumí české kódování znaků. Zatržením políčka Yes odsouhlasíte User Agreement a Privacy Policy. Pak zbývá vložit do prázdného políčka pod ním zodrazené znaky a kliknout na Sign Up.
  4. Na e-mail adresu, kterou jste uvedli v registračním formuláři vám přijde mail s názvem Activate Your PayPal Account. V něm naleznete odkaz, které použijete (kliknout nebo vložit do prohlížeče) pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy. Tím je registrace hotova.
   
 
   

 

JAK VYBRAT PENÍZE Z PAYPAL  ? ? ?

 

 Transfer ID je takový klíč vašeho účtu na paypalu. Stejný jako máte číslo karty u normálních bank. Akorát tady vaše číslo karty nikdo nezjistí takže je to naprosto bezpečné. Transfer ID zjistíte už na stránkách paypal.com, když se přihlásíte nahoře máte My account na který když kliknete tak se zobrazí další tlačítka pod tím. Tam vyberete Top up a to poslední číslo dole je vaše transfer ID, které zkopírujete na ty stránky k vyplacení. Poté jen počkáte až se vám peníze zobrazí na vašem paypal účtu a převedete si je na váš normální účet. A to se dělá tak, že opět na paypal.com kliknete na my account a hned vedle toho Top up máte opět withdraw- Tam zadáte IBAN atd. a za 2-3 dny jsou peníze na účtu.

 

 

 

...